(Zdroj: Herminapress.cz ) 21x FOTO

Takhle vypadá Iva Kubelková po pár hodinách spánku: Z Thajska rovnýma nohama do práce!

Iva Kubelková se po sedmnácti dnech dovolené v Thajsku vrátila do Čech a přímo v den návratu už se večer objevila na módní přehlídce v Liberci.

„Podařilo se mi hned po Miss odletět, protože se nám podařilo předtočit Velikonoční díl Top staru,“ vysvětlovala Iva. Zářila jako sluníčko a neustále publikum během přehlídky v Grand hotelu Zlatý lev bavila nápaditými fórky.„Správně jsme měli přiletět včera a jeden den mít na odpočinek. Bohužel na tom malém ostrově, ze kterého jsme letěli, byla velká bouřka a letadlo neletělo. Bylo to napínavé, ve dvě jsme přistávali a celý večer už jsem tady,“ usmívala se Kubelková a únava na ní absolutně nebyla znát. Zvládla si dokonce během moderování neplánovaně popovídat s místním panem gynekologem.

„Byl kouzelný, spontánní a velmi vtipný. To se podaří, když jsou lidé k moderátorovi blízko. Kontakt je bližší a lidé jsou více uvolnění,“ míní Kubelková.Na 21. Exkluzivní módní přehlídce Petra Svobody také zazpívala Jitka Válková. „V době, kdy se Jitka v showbusinessu objevila, nás všichni dávali k sobě, že jsme si podobné. Ona má navíc stejné příjmení, jako moje maminka za svobodna. Sedly jsme si a hledaly pokrevní linii, ale opravdu ne. Nejsme příbuzné,“ smála se Kubelková.

Na přehlídce se objevily modelky Nikola Buranská, Eliška Bučková a Kateřina Průšová. Průšová se zvládla usmívat i přes zdravotní problémy. „Jaro je pro mě obtížné období, protože jsem alergička. Dneska jsem si byla zaběhat venku a už to asi neudělám. Nedá se dýchat a slzí mi oči, navíc jsem astmatik, takže všechno špatně,“ svěřila se modelka, která z Liberce pochází a své krajany proto nemohla zklamat. Přehlídky se navíc účastnily malé holčičky, ze kterých má v plánu vypěstovat modelky. „Brzo opět pořádám dětskou Miss v České lípě. Tato děvčátka, co zde jdou přehlídku, se zúčastnila minulého roku. Takže už je zaučujeme,“ ukazovala na holčičky pyšně Průšová.

Eliška Bučková je poslední dobou s Průšovou jedna ruka a kromě společného cvičení také plánují v létě organizovat dětský tábor. Bučková příchod jara nijak dramaticky neprožívá. „Většinou jsem na jaře měla pocit, že chci změnu. Takže jsem si třeba barvila vlasy. A letos nic, už mě to nebaví, asi jsem na to stará. Možná si maximálně zajdu na manikúru.“ No a co takhle na jaro nového chlapa, Eliško? „To ne. Jsem spokojená tak, jak jsem. Poprvé v životě,“ říká Bučková po rozchodu s Malinou

17. 4. 2015 10:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.