Moderátorka Eva Decastelo plastiku prsou nepotřebuje. (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Takhle vypadá příprava na jarní sezónu: Krásky vtrhly na kliniku krásy

„Žádné úpravy prsou, žádná zvětšení nebo zmenšení. Nejsem na plastice, ale na klinice krásy, takže kvůli poprsí se tu opravdu nevyskytuji. Ale jednu proceduru s chutí podstoupím. Přeci jen je potřeba se o sebe trochu starat, takže si dám rázovou vlnu, coby prevenci před celulitidou,“ řekla Eva Decastelo, svůdně a v nedbalkách se rozvalující na kosmetickém stole. Za zkrášlením exteriéru nedorazila ale na Kliniku krásy Anděl sama. Podobné „povyražení“ absolvovaly i další známé dámy - Inna Puhajková, Romana Pavelková a Hanka Mašlíková.

Hanka Mašlíková, která mimochodem s přítelém Andréem Reindersem plánuje v dohledné době svatbu, si pro změnu nechala udělat bezbolestnou liposukci břicha.

„Dost sportuji, pohyb je součástí mého života, takže možná bych to až tak moc nepotřebovala. Ovšem proč nezkusit a nezpevnit si trošku tuhle partii, když je vhodná příležitost,“ položila si řečnickou otázku Hanka a svěřila se do rukou odbornice, šéfky kliniky Aleny Jírů. 

 Služeb kliniky využily i Inna Puhajková, která absolvovala kosmetický lifting a odstranit chloupky si nechala Romana Pavelková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

26. 2. 2016 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.