You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) VIDEO

Takový dlabanec byste nechtěli! Mrkněte na video a zjistíte, co jedí upíři

Nová rodinná komedie režiséra Zdeňka Trošky Strašidla vstoupí do kin již za necelý měsíc. Premiéra v Čechách i na Slovensku je naplánována na 18. srpna, ale již od počátku srpna představí film herecká delegace spolu s režisérem na několika regionálních předpremiérách.

Film se natáčel na 9 lokacích, bylo pro něj speciálně vyrobeno 15 nových kostýmů a 6 paruk. A samozřejmě desítky rekvizit. Mezi ty nejoriginálnější patřilo létající koště, nicméně řadu zajímavých doplňků museli rekvizitáři zajistit také pro upíra Ignáce, kterého ve filmu hraje Karel Dobrý. Ten musel ještě před natáčením absolvovat speciální návštěvu zubní ordinace, kde mu vzali otisk a na jeho základě byla vyrobena speciální zubní náhrada, kterou používal v roli při natáčení. Upír Ignác je prý spíše odmítaný nápadník než zcela krvelačný upír, nicméně, přesto si Karel Dobrý musel „pochutnávat“ na dobrotách, které patří do upířího jídelníčku.

Dobroty ovšem dostával nejen upír, ale také režisér Zdeněk Troška. 

„Jedna hodná paní mi nosila do zámku v Líšnu všechny možné dobroty. Od skvělých koláčů až po lahodnou uzeninu nejrůznějších druhů. Opravdu jedinečné dobroty. Ach jo, jak je bezva být filmovým režisérem,“ pochvaloval si Zdeněk Troška. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

28. 7. 2016 18:15 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.