Yvetta Blanarovičová pořádala galakoncert pro svoji nadaci, na němž nechyběla Andrea Verešová. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Talentovaným dětem Blanarovičové fandila sexy Verešová! Proč ale nechce do poroty?

Modelka Andrea Verešová (35) dorazila jako už několikrát předtím na galakoncert Talent La Sophia, na němž se představily hudebně a sportovně nadané děti z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin.

„Bylo to skvělé, fandím strašně moc podobným akcím, které pomáhají, a jde-li o děti, pak ještě jednou tolik. Musím se přiznat, že jsem tu sice jako host a budu předávat i jednu z cen, ale kdyby mě někdo přemlouval, abych zasedla do poroty tohot pěveckého klání dětí, s díky bych odmítla. Jednak nejsem v tomhle oboru fachman a hlavně proto, že bych nechala vyhrát všechny. Myslím si, že by si to tyhle děti zasloužily,“ uvedla Verešová.

Moderátorka večera a ředitelka sdružení La Sophia Yvetta Blanarovičová (52) držela pěsti každému bez rozdílu, občas si zazpívala coby sboristka a fandila, až se z ní kouřilo.

„Beru to tak, že to jsou moje děti. Strávila jsem s nimi třeba na soustředění dost času, pomáhala jsem jim ve výběru skladeb i v interpretaci, prostě žili jsme všichni společně jako jedna velká rodina. V Česku je 22 000 dětí v dětských domovech, strašně bych chtěla pomoci všem, ale na to mi nejen síly nestačí. Jsem šťastná, když mohu pomoci alespoň některým,“ vysvětlila Blanarovičová. 

Celý sál se bavil, tleskalo se vestoje a se solidní úrovní malých pěvců byli spokojeni nejen hudební ambasadoři jako Michal David či Radek Balaš, ale třeba i bývalí reprezentanti v kopané Tomáš Ujfaluši a Marek Jankulovski.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

20. 10. 2015 09:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.