Tanečník Filip Jankovič si oblíbil tanec na vysokých podpatcích. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Tanečník na podpatcích Jankovič zachraňoval na koupališti malého kluka!

Zpěváka Filipa Jankoviče (29) si bude leckdo pamatovat ze soutěže SuperStar. V poslední době je o něm znovu slyšet. Filip se u nás snaží prosadit jako tanečník. Specializuje se na tanec na vysokých podpatcích.

„Je to nový taneční trend, naučil jsem se ho v Anglii a jsem první v Čechách, který se na podpatcích objevil. Se svýma dlouhýma nohama si to mohu dovolit,“ říká Jankovič.

Originality tohoto tanečníka využila i zpěvačka Kateřina Mátlová (36), která Filipa obsadila do svého nového videoklipu Stereo. Jankovič by si ale v klidu mohl střihnout také roli záchranáře. Letos už má natrénováno!

„Byl jsem snad po sto letech na Podolí, normálně na koupaliště nechodím, ale bylo hezky. Hrál jsem si s mobilem a najednou slyším dětský řev. To je na koupališti běžné, tak jsem to neřešil,“ vyprávěl dramatickou příhodu z koupaliště Filip. 

„Po dlouhé době, kdy se nic nedělo a řev neutichal, jsem se ale přece jen podíval a tam byl malej kluk s rozbitou hlavou. Valila se mu z ní krev a všichni na to koukali, nikdo nepomohl. Já jsem se zvedl, intuitivně za ním šel a odevzdal ho do rukou rodičů,“ svěřil se Jankovič s tím, že od lidí z Prahy by čekal větší aktivitu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 8. 2015 19:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.