(Zdroj: Herminapress.cz ) 24x FOTO

Táta Ledecký vzal do kina syna Jonáše, Anička Slováčková zase nového šamstra!

Očekávaný snímek s názvem Logan: Wolverine, který se těší velmi vysokému hodnocení fanoušků i kritiků, se dočkal své slavnostní premiéry i v Praze. V kině IMAX, zaplněném do posledního místa, jste mohli vidět i řadu známých osobností.

Na toto akční drama byl zvědavý a proto si udělal i čas zpěvák Janek Ledecký, který je stále v jednom kole, připravuje nový muzikál, jehož je sám autorem, koncertuje a navíc zasedá každou neděli jako porotce v oblíbené zábavní show. O Jankovi je také všeobecně známo, že miluje a podporuje své děti ve všem, co dělají. Jeho syn Jonáš je velmi talentovaný český výtvarník, hudebník a také úspěšný komiksový kreslíř. Není tedy divu, že si nenechal ujít premiéru filmu jedné z postav legendárních X-menů, kam vyrazil se svým tátou. 

I když ve snímku tvůrci nešetřili bojovými a krvavými scénami na premiéře se to hemžilo také krásnými ženami. Drsného Wolverina by jistě uchvátila modelka Kateřina Votavová nebo moderátorka Petra Svoboda. Moniku Leovou by ochránil přítel Martin Košín,

Zpěvačka Anička Slováčková zase světu poprvé představila svého nového přítele, se kterým randí od nového roku. 

Na premiéru zašli také herci a kamarádi Jakub Štáfek a Petr Buchta, které kdysi svedl dohromady jeden stále běžící nekonečný seriál.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

3. 3. 2017 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.