(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Táta Pepa Vojtek si odvezl syna Bertíka domů. Na šťastnou rodinku se podívejte do galerie.

Pár dnů si pobyli Jovanka Vojtková a syn Bertík v podolské porodnici a v sobotu si je hrdý taťka Pepa s bráškou Adámkem odvezli domů. A malá ratolest proti změně postýlky vůbec neprotestovala, naopak, viditelně se už těšila na domácí divánek a pohodu v kruhu nejbližších.

„Bertík se sice narodil o pár týdnů dřív, ale žádný problém nebyl. Měl odpovídající porodní váhu, chvilku se culil, chvilku natahoval moldánky, jako každý prcek, prostě pohoda. Teď už jsme doma, užíváme si tu malou radůstku, která nám leží v postýlce a je nám skvěle,“ svěřila se Jovanka.

Ještě před porodem nám bráška Bertíka Adámek prozradil, že si přeje parťáka a přání se mu splnilo. „Je nadšený. Pořád našeho malého tvorečka pusinkuje a spřádá plány, jak budou, až bráška povyroste, dělat ptákoviny,“ řekla novopečená maminka.

Samozřejmě i „drsný“ rocker Pepa je v sedmém nebi. Dokonce se prý těší na první koupání. Má v tom zkušenosti a tuhle výsadu si nechce nechat ujít.

„Moc ráda bych poděkovala všem, kdo o mě pečovali a mají velkou zásluhu na tom, že mám už ne dva, ale tři skvělé chlapy v chalupě. Díky panu doktorovi Josefu Ingrovi, který se o mě staral v průběhu celého těhotenství, doktoru Darebnému, porodním asistentkám a celému zdravotnickému personálu podolské porodnice,“ dodala šťastná maminka Jovanka Vojtková.

27. 6. 2016 06:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.