(Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Taťka Pavel Šporcl vyrazil s holčičím triem na Shakespeara

PRAHA – Kulturní večer si včera udělal houslový virtuóz Pavel Šporcl, když navštívil derniéru představení Williama Shakespeara Večer tříkrálový v Divadle Na Jezerce. A jako správný otec vzal s sebou i holčičí suitu, kterou tvořily Violeta, Sofie a Lily. Kvarteto dorazilo ovšem i proto, že na jevišti se představila v jedné z hlavních rolí i Pavlova partnerka a maminka malých divaček Bára Kodetová.
„Holky byly nadšené a moc se jim představení líbilo, i když zrovna Shakespeare není ještě pro jejich věk možná tím nejpřitažlivějším autorem. Také to dávaly patřičně znát. Při děkovačce tleskaly a byly k nezastavení. Já osobně jsem si představení užíval. Musím ale přiznat, že jsem Večer tříkrálový viděl už potřetí, což vůbec nevadilo, bavil jsem se stejně, jako poprvé,“ uvedl Pavel Šporcl.
Bára Kodetová, ač nastydlá, se role hraběnky Olivie zhostila bez větších problémů. „Je pravda, že se necítím nejlépe a místo na večírek po derniéře vyrazíme všichni domů. Přeci jen i čas trochu pokročil a holky musí do postele a já se léčit. I bez večírku bylo pro mne to dnešní poslední představení Večera tříkrálového před vyprodaným hledištěm parádní. Klasiku mám ráda, a kdyby se naskytla nějaká podobná role, ani minutu bych neváhala a kývla bych,“ nechala se slyšet Bára Kodetová.

20. 2. 2014 10:47 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.