Monika Štiková svěřila svoje kila odborníkům. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

,,Tchyně" Monika Štiková mění život i sobě. Domovem je jí teď posilovna

Není to tak dávno, kdy se sotva mohla chlubit postavou. Prostě byla cvalda. A to pořádný. Ač za minulý rok zhubla třicet kilo, nemá stále dost. Do konce dubna chce na sobě ještě dále zapracovat pod dohledem známého dietologa a fitness konzultanta Vítka Chaloupky. Uplynulý víkend si sice ještě dopřávala nejrůznější laskominy včetně vínka, od včerejška je už „Tchyně“ a podnikatelka Monika Štiková (43) poslušnou frekventantkou ve Fitness BBC.

 „Mám bohaté zkušenosti, takže žádný problém. Společně úplně od základu překopeme její jídelníček a samozřejmě dostane i pořádně do těla ve fitku. Osobně budu dohlížet, aby nic neflákala, ale makala naplno. Když vydrží, mohu jí zaručit, že z ní udělám šťabajznu a v prvomájovém průvodu jí nepoznáte,“ s úsměvem vysvětlil Chaloupka.

Už na první včerejší konzulaci se Monika dozvěděla řadu stravovacích novinek a aby poznala, co jí čeká, mákla si i na posilovacích strojích a přístrojích.

„Napoprvé to byla trošku fuška a bude to určitě ještě náročnější, protože sem budu chodit třikrát týdně, ale zvládnu to. Nemám obavy. A pod „bičem“ Víta Chaloupky, který mimochodem trénoval kdysi i mojí maminku, teď mě a možná se domluví i s mojí dcerou Ornellou, se všechno podaří. Ale pozor, vůbec nejde o kila, i když vážení je také součástí programu. Potřebuji hlavně ještě více zpevnit a vytvarovat postavu a hlavně udělat něco pro sebe a svůj dobrý pocit,“ dodala Monika Štiková, kterou přišel podpořit i její manžel Michal. 

 „Dorazil jsem jako opora, podpora a pozorovatel, zda se manželka neflinká. Nic víc, nic míň. I když mě Vítek přemlouvá, abych se také dal do cvičení, odolávám. Já osobně totiž o éterickou postavu nestojím, protože jsem gurmán a těžko bych si odvykal uzeným kolenům, svíčkové nebo řízkům a dalším dobrotám. Zůstanu tedy spíše v ústraní,“ uvedl Štika a se zájmem pozoroval snažení své manželky.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 1. 2016 10:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.