Zpěvák Pavol Habera a jeho Team chystá šńůru koncertů Team 33 tour 2016. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Team s Haberou oslaví Kristova léta na turné. V Čechách Habera a Team 33 tour 2016 začne v květnu

Pavol Habera a jeho Team se na přelomu května a června 2016 vrátí do českých hal. Šňůra nazvaná Habera a Team 33 tour 2016 připomene, že populární slovenská kapela v příštím roce oslaví Kristova léta. Na koncertech v deseti městech od Ostravy po Plzeň zazní osvědčené hity i nové písně. Habera tvrdí, že každé jejich turné už bude poslední. Alespoň se tak jmenovala šňůra, na kterou se Team vydal v roce 2012. Více než sto tisíc návštěvníků potom kapelu inspirovalo k sérii akustických koncertů a nyní také k návratu do hal.

„Za 33 roků našeho fungování jsme odehráli okolo 1500 koncertů a já jsem si ani nepomyslel, že nás to bude i po těch všech letech bavit. Dneska už vím, proč nás to pořád baví. Jsme totiž šťastní, že máme takovou spoustu fanoušků a velmi se na ně znovu těšíme. Sám se už nemůžu dočkat do května,“ říká Paľo Habera. 

Poprvé se s novou pódiovou show Team českým posluchačům představí 20. května 2016 na zimním stadionu ve Zlíně, zastaví se mimo jiné v Brně i Praze či Plzni a turné uzavře 9. června v Ostravě.

Team má nyní v rádiích i novou píseň s názvem Viem, čo cítiš a na turné slibuje zahrát všechny své hity i nové songy s ještě větší energií a nasazením. To vše zabalené do poctivé pódiové show 21. Století

Kapela Team dosud vydala jedenáct řadových alb. Na svém kontě má tři vítězství v anketě Zlatý slavík na přelomu osmdesátých a devadesátých let. (tisková zpráva)   

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

14. 1. 2016 18:00 Autor: red
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.