(Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

Teď nebo nikdy! Jak se české VIPky chystají do plavek?

Slunce svítí, ptáci zpívají a kdo chce žádoucí postavičku do plavek, má poslední šanci naskočit do vlaku k vysněným tvarům. Toho, že musí shodit jednu vrstvu a ukázat, co bylo skryto pod zimním kabátem, si všimly i české celebrity, a tak vzaly útokem Kliniku krásy Anděl, aby zahájily boj za krásná těla.

„Dostala jsem nabídku na přehlídku spodního prádla, která se bude konat v dubnu. Teď tedy hodně intenzivně pracuji na své postavě. Naštěstí mám dobré geny a dvě děti, kolem kterých se dost naběhám,“ prozradila misska Lucie Hadašová Bednářová, kterou prý po dvou porodech trápí hlavně oblast břicha.

S tím naopak nemá problém rok a půl po porodu modelka Romana Pavelková, která nejen, že je zpět na své původní váze, ale ještě touží po pořádném pekáči buchet. „Moje kamarádka má o rok starší dítě, a přesto se jí pod trikem rýsuje naprosto skvostný „sixpack“. Tohle mě vyhecovalo a chci ho mít do léta taky. Dnes jsem si nechala „zmrazit“ tuk pomocí kryolipolýzy, jinak ale pravidelně chodím na rázovou vlnu, která funguje na celulitidu jako nic jiného na světě,“ pochvaluje si Romana.

Na otázku, jak se připravuje na léto měla jasnou odpověď i vysmátá herečka Barbora Mottlová: „Já mám léto pořád! Hodně cestuji a při mé profesi se musím udržovat stále svěží a krásná. Cvičím jógu, piju hodně vody a když je čas, ráda zajdu na masáž.“

Majitelka Kliniky krásy Anděl Alena Jírů se všem slavným klientkám věnovala s velkou péčí, na které si zakládá. „Známé osobnosti jsou velkou součástí naší klientely. Nejoblíbenější procedurou bývá facelift, který dokáže omladit až o 5 let a také bezbolestná liposukce, kterou se dá ošetřit téměř celé tělo,“ prozradila Alena přísně střežená tajemství krásy českých celebrit.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 3. 2017 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.