Hana Kynychová s dcerami Sofií a Alexandrou (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Teď to prasklo! Hanka Kynychová místo školy makala na statku

Školními lavicemi jsme prošli všichni, ale každý na ně máme vzpomínky jiné. Aleš Háma prý bral školu jako nutné zlo, zatímco cvičitelka Hanka Kynychová na otázku na svou školní docházku v první chvíli chtěla zacpat uši svým dvojčatům Sofii a Alexandře, které půjdou do druhé třídy.

„Holky by to neměly slyšet, ale já jsem vyrůstala na velkém statku a pro mé rodiče, a tím pádem i pro mě, byla škola vždycky až na druhém místě. Pro ně bylo důležitější, aby se zastala všechna práce na statku a na zahradě, do učení mě moc nenutili a podle toho vypadaly i mé výsledky. Raději jsem sekala trávu, než se učila. Ale později jsem všechno dohnala. Holky se do školy těší, pro mě jako pro rodiče to bude stres, než si navyknou na vstávání a pevný režim,“ říkala.

Aleš Háma svou školní docházku zhodnotil jako utrpení.

„Škola pro mě bylo nutné zlo, ale jak jdu životem a s nutným zlem se snažím vypořádat s optimismem, podobně jsem zvládal i školu,“ řekl moderátor a zpěvák na premiéře rodinného filmu Obr Dobr. „Knižní předlohu od Roalda Dahla jsem neznal, film se mi moc líbil, má úžasnou poetiku, chvílemi jsem se smíchy popadal za břicho, chvílemi mi i zvlhlo oko,“ přiznal.

Premiéru si nenechala ujít ani Natálka Grossová, která musí školní povinnosti zvládat mezi natáčením seriálu a účinkováním v muzikálech. Maminka Šárka ji pochválila, že je dobrá žákyně.

„Musí být, jinak by byl s natáčením konec,“ řekla. „Mě škola docela baví, ale nejde mi moc matika. Víc mě baví cizí jazyky. Školu zvládám, poznámky nenosím, jen občas zapomenu udělat domácí úkol,“ prozradila na sebe Natálka.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

1. 9. 2016 10:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.