(Zdroj: Herminapress.cz) 24x FOTO

Těhotná Agáta Prachařová má všeho plné kecky. Vedro jí deptá a navíc ještě hlídá mladší sestru

V září to přijde a Agáta Prachařová porodí druhého potomka. Zda přibude ke Kryšpínovi bráška nebo sestřička, to stále tutlá. I když, jak dříve prozradila, současné těhotenství není žádnou procházkou růžovou zahradou na letním setkání maminek, tatínků a semtam i jejich capartů, používajících a využívajících plenky s krtečkem, pózovala s úsměvem. Se stejným, který na tváři vyloudil i její doprovod – sestra Kordulka. Po vyfocení se s úlevou posadila a svlažila hrdlo pár doušky tekutin.

„Tohle vedro mě deptá, je to děs a běs. Chvilku se tu zdržíme a pak hned upaluju domů k bazénu. Léto je parádní, ovšem nesmí být člověk v jiném stavu. Ale nevadí. Teď už budu jen převážně oddychovat a svlažovat se ve vodě. A to celé prázdniny, prostě žádná honička. Nikam se nechystám, nikam nevyrazím a budu pouze ležet, koupat se a očekávat věci příští," prozradila Agáta.

Prázdniny už nějakou dobu má Lucie Křížková. „No, jsem na mateřské dovolené, ovšem je to relativní odpočinek. Malá Lola si žádá své stejně jako Davídek, takže ano na prázdninové měsíce se těším. Budeme většinou na chalupě na Lipně a budeme se snažit o aktivní odpočinek. Sice se s miminkem moc sportovat zatím nedá, ale čas na kolo si udělám a pak také ráda chodím na procházky a běhám. Teď to bude sice poklusávání s kočárkem, ale má to tu výhodu, že když už toho budu mít dost, tak se můžu o něco opřít. A malé to nevadí, ta si v poklidu spinká. Takže ano, odpočinek to bude aktivní,“ uvedla Křížková.

Na setkání dorazil i moderátor a herec Pavel Cejnar s manželkou a nedávno ročním potomkem Matějem, nechyběl samozřejmě, když šlo o Krtečkovy plenky, ani krteček v nadživotní velikosti, do Fresh and Fat Bistra zavítala i vnučka autora filmů o krtečkovi, Karolína Milerová. A jelikož, jak bylo řečeno, Matěj Cejnar měl roční narozeniny a Karolína oslaví v sobotu osmadvacetiny, došlo i na dárky. Prcek dostal dort a dospělačka také dort, ovšem vytvořený z plenek, které prý využije u svých potomků.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 6. 2017 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín