(Zdroj: Herminapress.cz ) 21x FOTO

Těhotná Andrea Růžičková ukázala rodinku. A proč partnera a dcerku vytáhla do společnosti také její kamarádka Lenka Zahradnická?

Herečka a fotografka Andrea Růžičková představila charitativní pohlednice – Přání všedního dne 2020 věnovaný pro Národní sdružení PKU a jiných DMP (nezisková organizace sdružující pacienty s fenylketonurií a obdobnými dědičnými metabolickými poruchami).

Andrea Růžičková je patronkou sdružení již sedm let. Nutno dodat, že fotografie vznikaly bez nákladné produkce a bez nároků na honorář. „Velké díky všem co se do projektu Přání všedního dne zapojili, hlavně našim partnerům. Myslím, že se nám společně podařilo vytvořit opět něco originálního,“ říká Andrea. „Jsem šťastná, protože pohlednice je využitelná a nese odkaz nejen pro děti, ale i pro nás rodiče. Teď už jen aby se balíček prodával a přinesl na účet Národního sdružení PKU a jiných DMP potřebné penízky,“ doplňuje Andrea Růžičková.

Na každém obrázku je známá osobnost a děti, kterých se nemoc týká osobně a jejich sny čím by se chtěli stát. Dospělá osoba na fotografii znázorňuje odkaz nám dospělým, abychom i my nepřestali snít a přát si. Osobnosti na pohlednicích, jež si autorka vybrala, jsou herci Lenka Zahradnická, Michaela Maurerová, Iva Pazderková, Kristýna Janáčková, Saša Rašilov, Miroslav Etzler, ale i fotografka sama.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

29. 11. 2019 07:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.