(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Těhotná Gábina Dvořáková trpí celodenní nevolností a nahoře má teprve tři kila

„Je mi špatně a to pořád. Doufám, že to na mole ukočíruju.

Modelka Gábina Dvořáková, která čeká dítě s rockerem Noidem, šla přehlídku v rámci vlasové show v Clubu P.M.

„Je mi špatně a to pořád. Doufám, že to na mole ukočíruju. Ale jak se říká, že to jsou ranní nevolnosti, tak já je mám celý den,“ svěřila se Gábina. Navíc z ní miminko udělalo pořádnou citlivku, přestože taková nikdy nebyla.

„Vždycky jsem byla takový tvrďák a jela jsem si to své. Teď jsem hrozně naměkko, cokoli mě hned rozhodí. Mám problém ty emoce ukočírovat.“

Přestože má být miminko kluk, jména už s Vaškem vybrali i pro děvčátko.

„Líbí se nám Terezka a Dorotka. Mám ráda své jméno, ale určitě bych ho dceři nedala. Nechci, aby šla v mých stopách. Chci, aby z ní vyrostla úplně jiná osobnost.“

Jinak si ale mateřství užívá a v péči o miminko prý dá na rady zkušenějších.

„Dostávám rady od babiček a já na to dám. Zajímám se o různá relaxační cvičení a rozhodně budu jako správná těhulka chodit cvičit. Váhám, zda budu chodit s miminkem plavat, mluví se totiž o špatných účincích chlóru na jejich kůži. Když už, tak asi jen k nám domů, kde nemáme vodu chlorovanou,“ přemýšlí Gábina, zatímco se jí kadeřnice staraly o dlouhé pěstěné vlasy. Modelka přiznává, že vlasy jsou její vášeň.

„Mám napletených padesát spojů, které mi vlasy vůbec neničí. Ale barvu mám svoji, i když mi to spousta lidí nevěří. Lidé mi říkají, že bych se měla zesvětlit, ale to mě čeká teprve až budu šedivá,“ směje se Gábina.

Na vlasové show jsme potkali také Veroniku Procházkovou. Prozradila, jak to má s udržováním postavy před přehlídkou.

„Jsem známá tím, jak si hlídám zdravou stravu a mám tendenci hlídat ji také ostatním. Holky už si ze mě dělají strandu. Pořád slyším: 'Veru, to pečivo není moje, my to fakt jíst nebudem!´ Jsem takový postrach,“ směje se Veronika, která dokonce spolupracuje s jednou firmou, která se výživou zabývá. Praktikuje to i doma na manželovi, ale dodává, že on jako sportovec ví dobře, co by měl jíst.

„Tím, že je profesionální sportovec, musí mít o to výživnější stravu. Je v tomhle ohledu ostřejší než já. I když je to chlap, rád vyhledává pohanku, jáhly nebo kuskus,“ prozradila modelka a dodává:

„To já jsem víc omáčková, mám ráda českou kuchyni.“

29. 5. 2014 23:29 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.