(Zdroj: Herminapress.cz ) 18x FOTO

Těhotná Hanka Mašlíková už nečaruje. Nevešla se Kožíškovi do děla!

Nic netrvá věčně, i když jsou věci, s nimiž se člověk nerad loučí. A loučení, ovšem ne se slzou v oku, ale s úsměvem na rtech si v těchto dnech prožívá i modelka, moderátorka a „čarodějnice“ Hana Mašlíková (Reinders) v Divadle kouzel Pavla Kožíška. V srpnu povije prvního potomka, a ač do dnešního dne přibrala pouze šest kilo a cítí se ve skvělé kondici, přeci jen jí jiný stav v některých drobnostech brání. Třeba klec v představení Magická esa už je pro ni přeci jen malá, s menšími obtížemi by se nasoukala i do děla a pobyt v krabici také není tím potěšením, kterým ještě před nedávnem býval.

„No, ono to zase není tak úplné loučení, já končím jen v Magických esech, tedy v představení pro dospělé, ale nadále budu vystupovat ve čtyřech představeních pro děti. Bude to tak, že si v srpnu jenom odskočím do porodnice a pojedu dál. S kouzelnickým řemeslem rozhodně nekončím. Jsem přesvědčená o tom, že manžel bude skvělou maminkou i tatínkem v jedné osobě, když budu tady v líbeznickém divadla vystupovat a ty dvě hodiny s miminkem doma hravě zvládne. Prvotní a primární ovšem pro mě je a bude, že chci být dobrou mámou. To každopádně,“ řekla Hanka při včerejší neformální „předávačce“ své kouzelnické role nové čarodějnické elévce, finalistce České Miss 2013, modelce a studentce Vysoké školy zdravotnické, čtyřiadvacetileté Denise Grossmannové. Ta bude mít premiéru v Magických esech 10. června a do té doby bude pod přísným dohledem mága Kožíška vstřebávat radosti i strasti nové „profese“.

„Je to pro mě úplná novinka, nikdy jsem žádné triky nedělala a ani se kouzlením nezabývala. O to víc se těším, že proniknu do jeho tajů. Pan šéf je zatím dobrým a trpělivým pedagogem, takže snad do své premiéry všechno zvládnu a Hanku v Magických esech důstojně nahradím,“ nechala se slyšet Denisa a s vervou se, za asistence Pavla Kožíška, pustila do kouzelnického tréninku. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 5. 2017 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.