Těhotná Michaela Sejnová už zná pohlaví miminka. (Zdroj: Herminapress.cz ) 2x FOTO

Těhotná hvězda Počátků Míša Sejnová prozradila pohlaví i jméno očekávaného miminka

Těhotná muzikálová zpěvačka a herecká hvězda seriálu Doktoři z Počátků Michaela Sejnová (23) prozradila pohlaví i jméno očekávaného miminka.

„Bude to chlapeček. Jmenovat se bude Matýsek,” pochlubila se Míša na křtu videoklipu zpěvačky Evy Kleinové s tím, že výběr jména nechala na svém partnerovi, kterému se tak splnil životní sen. “Tatínek prostě řekl, že si vždy přál syna Matěje. Mně se to jméno také líbí. Tak ho dáme a vůbec jsem nad tím nepřemýšlela.“

Herečka už má pořádně velké bříško, dokonce si musela již dvakrát nechávat šít nový kostým. „Už mám dokonce druhý kostým. Hraju dobře placenou společnici a na té by to nemělo být vidět. Ona je teda opravdu dobře placená. Mám tam krásné dlouhé luxusní šaty, které to bříško zakryjí, ale myslím, že v prosinci už to nepůjde,“ říká Sejnová.

Malý Matýsek kříží své mladé mamince i další plány. Musela už odříct několik pracovních nabídek. "Dostala jsem nabídky na natáčení. Ale bohužel – bříško překáží. Sněhovou královnu jsem musela přestat dělat, princeznu už taky hrát nemůžu, činohru v korzetu taky ne. Doktory z Počátků jsme dotočili," vyprávěla Michaela, která si teď užívá volna.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 11. 2015 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.