Krásná modelka Jitka Boho se stala tváří kosmetického veletrhu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Těhotná Jitka Boho prozradila jméno miminka, které za dva měsíce přijde na svět!

Modelka Jitka Boho (23), za svobodna Válková, se stala tváří kosmetického veletrhu, celé dva dny se proto pohybovala v prostorách pražského výstaviště. A protože je Jitka v posledním trimestru, zajímalo nás, jak tento pracovní zápřah zvládá.

„Už mě začínají bolet záda a pálí mě žáha, ale to jsou takové normální problémy před porodem. Ještě nám chybí dva měsíce, mám termín 22. prosince. Bude to takový velký dárek pod stromeček, doufám, že nebudu přenášet,“ děsí se Česká Miss 2010, která nechce prozradit pohlaví miminka, jména mají ale s manželem Lukášem připravená pro obě varianty.

„Kluk bude Mikoláš, holčička Rozálie. Mikoláš je podle Mikoláše Alše, protože mám ráda jeho tvorbu. Taky máme rádi pohádku Tři oříšky pro Popelku, odtud Rozárka. Líbí se mi spíš ta starší jména, ze kterých něco vyzařuje,“ vysvětluje Jitka.

Nastávající maminky bývají často pověrčivé, ani Jitka Boho není výjimkou. „Kočárek už máme, ale ještě jsme si ho nevyzvedli. Je celý džínový, podle toho se všichni snaží tipovat pohlaví, ale nemají šanci, on je unisexový. I pro mě je to jistota, kdyby se z toho náhodou vyklubalo opačné pohlaví, než se kterým počítáme,“ překvapila modelka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 10. 2015 11:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.