Modelka Mirka Košťanová je v šestém měsíci. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Těhotná Košťanová už plánuje dalšího potomka: Dceři pořídí brášku!

Je v šestém měsíci těhotenství a její potomek tedy přijde na svět v říjnu. Česká vicemiss 2006 Mirka Košťanová (29) je v sedmém nebi a moc se na své první dítě těší.

„Bude to holčička, ale jméno je zatím ve hvězdách. Několik tipů mám, i když se možná zdá, že by už mělo být jasno, tak stále zvažuji a rozhoduji se. Uvidíme, do porodu ještě přeci jen nějaká doba zbývá,“ svěřila se Mirka, která se po delší době objevila spolu s přítelem Petrem Vodákem ve společnosti, kdy vyrazili do kina na premiéru filmu Terminátor Genisys.

Jak vysvětlila, zpočátku těhotenství měla drobné problémy, byla občas unavená, a proto spíš než společnost preferovala odpočinek doma.

Dovolenou si přesto užila, s přítelem byli dva týdny na Korsice. „Byla to poslední dovolená ve dvou, za nějakou chvíli mě čeká mateřská dovolená a příští dovolené už budeme trávit ve trojici,“ doplnila Košťanová.

Trojice je sice parádní počet, ale co taková čtveřice? A navíc, pokud by to byl kluk, určitě by ho uvítala i sestřička. 

„Nejen sestřička, ale samozřejmě by ho uvítala i maminka. Jsem přesvědčená o tom, že dceři pořídíme i brášku. Strašně moc by si kluka přál i dědeček, protože jsme rodina plná žen a on by chtěl, aby se u nás posílil mužský element. Chlapa jako parťáka k sobě by bral hned, tak doufejme, že se zadaří,“ dodala Mirka Košťanová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 7. 2015 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.