(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Těhotná Markéta Muzikářová počítá dny: Už aby se to narodilo!

Houslistka a šéfka elektronického smyčcového tria Inflagranti si sice čtyři týdny před porodem nenechá ujít společenské události, ale stačilo málo a Markéta by zůstala ležet v nemocnici.

„Měla jsem blbé zprávy od doktora, které se týkaly miminka. Byla jsem z toho úplně hotová. Když jsem si představila, že po dvou letech marného čekání by těhotenství nemuselo dopadnout dobře, bylo mi z toho opravdu zle,“ svěřila se Markéta s problémy, které jí trápily posledních čtrnáct dní.

Nyní už je všechno v pořádku, přesto Markéta i lékaři zůstávají ve střehu.

„Díky bohu to byl jen momentální nález. To se prý stává. Už aby se to mimčo narodilo, pak teprve budu mít klid. Každé dva, tři dny se jezdím ukázat doktorovi, jinak nedělám vůbec nic. Opravdu už jen odpočívám,“ už s úsměvem řekla Markéta Muzikářová a hned ale dodala, „zatím holky z Infagranti hrají beze mne, ale čtyři týdny po porodu už máme opět naplánovaný koncert s Pepou Vojtkem a to se těším.“

Pohlaví miminka budoucí dvojnásobná maminka Markéta Muzikářová tají. Tak uvidíme, jestli prvorozený Nicolas bude mít bráchu nebo sestřičku.   

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 2. 2017 09:02 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.