Roman Tomeš, Michaela Tomešová, Tomáš Löbl, Václav Tobrman, Jan Kříž (Zdroj: Herminapress.cz ) 23x FOTO

Těhotná Míša Tomešová se bála o miminko! Před koncertem musela na pohotovost

Herečka a zpěvačka Míša Tomešová pořádala jeden ze svých posledních klubových koncertů před odchodem na mateřskou dovolenou. Sezvala manžela Romana Tomeše a přátele, zpěváky z muzikálů Jana Kříže a Tomáše Löbla a zazpívali hity, ve kterých Míša a její hosté účinkovali. Přestože akci v baru Descartes na pražských Vinohradech chystala dostatečně dopředu, málem k ní vůbec nedošlo.

„Už bych byl docela rád, kdyby Míša nedělala vůbec nic. Teď měla střevní virózu, byli jsme na pohotovosti a mám o ní trošku strach. Takže si oddechnu, až bude doma jen ležet a odpočívat,“ prozradil budoucí otec Tomeš, který se mimo jiné také poctivě připravuje na porod.

„Chodíme na takové předporodní seance, kde nabírám moudra, jak se chovat u porodu. Chci porod vidět a zažít. Mám pocit, že chlap si potom té ženy ještě víc váží,“ dodal Roman Tomeš, který zkouší v karlínském divadle muzikál písněmi Karla Gotta Čas růží.

Na rozdíl od manžela si Míša Tomešová odpočinek nedovede představit i proto, že se budou ještě před porodem stěhovat do nového domečku.

„Ještě tyto dva koncerty a už budu v podstatě žena v domácnosti. Do porodu se ještě přestěhujeme do nového domku a tak poslední měsíc před narozením miminka budu jen vybalovat a zařizovat. Na odpočívání nebudu mít moc času, ale je pravdou, že si už tělo o odpočinek samo říká,“ svěřovala se energií sršící Míša Tomešová. Jejich syn se má narodit v únoru, na svátek Valentina a bude se jmenovat Kristián.

„Se jménem Kristián přišel Roman, který na toto téma rozvíjel debatu se Sandrou Novákovou. No a já byla hned pro. Je to jméno bohémské, zároveň aristokratické a má to v sobě jakousi noblesu a pokoru. Vždycky si představím herce Oldřicha Nového. Ale nevím, jestli náš Kristián bude herec,“ smála se Míša.

Zpěvák Honza Kříž si s Míšou střihl jeden muzikálový duet a na dotaz, jestli by šel malému Kristiánovi za kmotra, zamyšleně odpověděl.

„Já nevím, být někomu kmotrem je velká čest a odpovědnost, to není jen tak. A zatím na to nepřišla vůbec řeč,“ řekl Honza a pak rychle dodal, „jednou jsem žádost o kmotrovství dostal a než jsme našli nějaký společný volný termín, dítě vyrostlo a už to nebylo aktuální. No, ale počkejte, já vlastně kmotr už jednou jsem. V zoologické zahradě jsme s Romanem a Míšou kmotry obrovské krajty, jmenuje se Rášmí, tak jen doufám, že ještě žije,“ smál se Jan Kříž. 

Zpěváky doprovázel pianista Václav Tobrman a mezi diváky koncertu byli k vidění zpěvačka Marie Křížová, Genny Ciatti, maminka Míši Tomešové a další hosté. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 1. 2017 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.