Moderátorka Laďka Něrgešová opět uvádí pořad Jak se staví sen. (Zdroj: TV Prima ) 3x FOTO

Těhotná moderátorka ještě dotočí Jak se staví sen a pak hajdy na mateřskou

Na televizní obrazovky se vrací oblíbený pořad Jak se staví sen, kterým bude opět provázet Laďka Něrgešová (40) a ostřílená šestice designérů s jedním nováčkem. I tentokrát diváci mohou sledovat zajímavou proměnu bydlení, nepůjde však jen o interiér, ale také o změnu zažitých stereotypů, a dokonce o změnu životních postojů. 

Premiérovou řadu, která  startuje od 5. března na Primě, stihl štáb natočit s Laďkou na poslední chvíli. Oblíbená moderátorka je totiž v požehnaném stavu a těhotenské bříško má den ode dne větší. Laďka si tak před porodem ještě užila natáčení pořadu, který dělá moc ráda. 

„Pořad Jak se staví sen ráda moderuji proto, že se mi líbí koncept tohoto formátu. Pořad je více zaměřený na příběhy lidí, kterým interiéry budeme předělávat. Je známo, že to, jak a kde lidé bydlí, o nich velmi mnoho prozrazuje. A jejich životní styl a návyky se logicky odrážejí i v místech, kam se vracejí. Tedy domů. Líbí se mi myšlenka, že si někdo nechá změnit bydlení proto, že se rozhodl změnit svůj život. A my díky naší proměně, kterou musíme zvládnout za pět dní, jim tuto změnu nastartujeme. Fascinuje mě, že to opravdu do jisté míry funguje! Práce s lidmi mě moc baví. Prožívám s nimi jejich příběhy stejně jako tu radost i slzy štěstí, že jsme jim splnili jejich velký sen. To je k nezaplacení,“ komentovala Laďka Něrgešová

Designéři pořadu v této řadě pořadu jsou: Ing. arch. Kamila Douděrová, Ing. František Kobližka, Ing. Andrea Hylmarová, Ing. Marek Povolný, Martina Pištěláková a Petr Hodan. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

1. 3. 2016 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.