(Zdroj: Herminapress.cz ) 38x FOTO

Těhotnou houslistku Markétu Muzikářovou na Slavících nepoznáte. Změnila, co se dalo!

Na uznávaného stylistu celebrit Martina Gruntoráda se obrátila šéfka elektrického smyčcového tria Inflagranti, houslistka Markéta Muzikářová, která se se skupinou chystá na sobotní udílení Slavíků.

„Domluvili jsme se s Markétou na totální proměně, včetně vlasů. Těmi jsme začali úplně jako první. Práce je o to pikantnější a zajímavější, že je v šestém měsíci těhotenství,“ těšil se ze spolupráce s hudebnicí Martin.

Šaty, které si na sebe vloni Muzikářová na slavičí večer oblékla, kritika nemilosrdně setřela a sympatická houslistka si vysloužila titul módní halucinace večera.

„Tak tomu se samozřejmě chceme vyhnout. Proto jsme požádali návrhářku Petru Brzkovou o ušití šatů Markétě přímo na tělo. Jsou to šaty, které jí sedí a vzhledem k jejímu mateřství se v nich cítí dobře. Máme je ozkoušené, šperky k tomu jsou vybrané. Fitting proběhl ke všeobecné spokojenosti v hotelu Boscolo Prague,“ popisoval Martin Gruntorád a s nadšením jemu vlastním dodal, „ a celou tu krásu završíme v sobotu večer, kdy Markétu nalíčí a učeše přední vizážista Pavel Kortan. Věřte, že Markétu ani nepoznáte!“ 

Zkušenosti a vědomosti získané od známého stylisty se budou Markétě Muzikářové hodit i o pár dní později. 29. listopadu totiž v Divadle Broadway pokřtí první CD, které vzešlo ze spolupráce sličných muzikantek z Inflagranti s rockerem Josefem Vojtkem. Cédéčko nese název Live at Broadway.   

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

24. 11. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.