Zpěvačka Monika Absolonová si k narozeninám tradičně nadělila koncert. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Těhulka Absolonová si k 39. narozeninám nadělila koncert, dorazit musel i porodník!

Monika Absolonová (39) slaví své narozeniny každoročně koncertem, nejinak tomu bylo letos. Tentokrát byla veškerá pozornost upřena především na zpěvaččino bříško.

„Už máme i oblečky, to jsem dřív nedělala, jsem pověrčivá a nechtěla jsem, kdyby se mělo cokoli stát. Teď už snad nic nehrozí,“ míní zpěvačka a dodává, že i kdyby porodila předčasně, s panem doktorem jsou na to připraveni. Svého porodníka si proto raději přizvala i do publika.

Koncert si Monika užívala, mezi neustálým smíchem také plakala dojetím. „Zpívání je jediná věc, která mi jde s tím břichem skvěle. Proti tomu obouvání bot nebo vstávání z postele, to je problém,“ postěžovala si Absolonová, která má termín porodu 20. listopadu, ale ještě 7. listopadu by měla s Alešem Hámou moderovat přímý přenos Atleta roku.

Do hlediště kromě fanoušků přišli Moniku podpořit i kamarádi, kolegové a celá rodina. Nechyběla samozřejmě zpěvačky maminka, která už se nemůže dočkat, až malý Tadeáš přijde na svět.

„Je to moje první vnouče a dlouho toužebně očekávané. Těším se na malého a také na tu svoji novou roli. Budu se snažit, abych byla dobrá babička,“ říká paní Blanka s tím, že hokejista Tomáš Horna (34) už prý patří do rodiny.

„Partnery mých dětí mám vždycky ráda, pokud oni mají rádi mé děti. Snažím se do toho nijak nezasahovat. Monika si Tomáše vybrala jako otce svého prvního dítěte a myslím, že si vybrala dobře,“ dodává.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 9. 2015 11:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.