(Zdroj: TV Prima ) 6x FOTO

Televizní sexbomba Eva Perkausová slaví narozeniny. Jakou chystá oslavu?

Moderátorka Velkých Zpráv na Primě Eva Pekausová slaví ve své 26. narozeniny. Jak je prožije? Jaký dárek by si přála? 

Jsou pro tebe narozeniny důležitým dnem? "Ano. V den narozenin si mnoho z nás uvědomí, jak čas letí. Je už je to už několik let, co jsem nastupovala na Primu a i dnes mi to připadá, jakoby to bylo jako včera." 

Jak je budeš slavit v této nelehké době? Plánuješ nějakou malou oslavu v rouškách? Nebo třeba přes webkamery? "Neplánuju žádnou oslavu. Opatření, která nastala, přijímám s pokorou a je třeba je respektovat. Maximálně natočím krátké narozeninové video pro fanoušky a pro pobavení. V těchto dnech na internetu panuje mnoho humorných videí ze života v karanténě a my, kteří jsme narozeni v březnu, nyní moc rádi přispíváme."

Platí i u tebe, že věk je jen číslo? Ano. Ale zkuste se mě zeptat za 10 let, možná změním názor. Jakou jsi kdy zažila nejlepší/nejpřekvapivější narozeninovou oslavu? "Nejpřekvapivější narozeninovou oslavu jsem měla v den, kdy jsem ve skutečnosti narozeniny ani neměla. Přátelé sdělili v restauraci personálu, že mám narozeniny, zda mi nemohou připravit dort s prskavkou. Všichni přítomni v restauraci mi chodili přát a já byla rudá až za ušima!"   

Jaký jsi kdy dostala nejlepší/nejhorší či nepřekvapivější dárek? "Je to už déle, bylo mi zhruba 10 let. Když jsem byla mala, přála jsem si křečka. Jednoho dne jsem od staršího brachy tento „dárek“ obdržela. Jenže křeček se mi zdál nějaký tlustý a následující den se zjistilo, že to byla těhotná samička. Takže najednou jsme doma měli křečků asi deset."  

Máš nějaký narozeninový rituál – jídlo, drink, něco, bez čeho se nikdy tvé narozeniny neobejdou? "Mé narozeniny se nikdy neobejdou bez přátel a rodiny."

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

 

 

 
26. 3. 2020 08:30 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.