(Zdroj: Herminapress.cz ) 12x FOTO

Ten dopadl! Leoš Mareš po Plesu v Opeře moderoval školní besídku!

Nejlépe placený moderátor republiky Leoš Mareš měl úspěšný rok a po České Miss, Cenách Anděl nebo Plesu v Opeře, se mu nabídky na práci jen hrnou. Že ale Mareš přijme moderování školní besídky v budově Radiopalace, to by čekal málokdo. Leoš ale říká, že tahle akce je jeho srdeční záležitostí, a označení „besídka“ se brání. Jedná se totiž o finále již čtvrtého kola soutěže pro děti, Talent Prahy 10.

„Letos jsem sice moderoval Ples v Opeře, ale vrcholem mého pracovního roku je tahle akce. Zní to jako klišé. Ale obyčejně je v publiku taková speciální sorta lidí, kteří se nudí a nebaví se. Takoví diváci jsou strašně otravní a ve finále se ptám, proč na takové akce vlastně chodí. No a tady, tady žádné takové diváky nevidím,“ vysvětloval Mareš svoji přítomnost. „Normálně takoví znudění diváci pomlouvají účinkující, že přibrali nebo co nemožného mají na sobě. To se tady zkrátka neděje, tady jsou všichni strašně pozitivní,“ dodává nejlépe placený moderátor a pocit, že by jeho přítomnost měla obhájit, měla také starostka Prahy 10.

Byl to snad drahý rozmar, pozvat nejdražšího moderátora v republice? „Bylo mi vyčítáno, proč zvu na tuhle akci Leoše Mareše. Ale já vůbec nevím, proč bych Leoše, jako jednoho z našich nejlepších moderátorů, možná nejlepšího, nepozvala! Protože my na Praze 10 máme úplně nejlepší děti a naše děti si to zaslouží,“ míní starostka a nutno dodat, že Mareš její slova v průběhu soutěže jen potvrdil.

Děti ho milovaly a spolu s nimi se bavili i dospělí. „Leoše bereme každý rok. Když byl tenkrát první ročník a já nevěděla, jak to dopadne, nakonec stejně lidé odcházeli nadšení. Měli díky Leošovi pocit, že je to opravdu jako v televizi a všechny děti měly pocit, že jsou důležité.“ To Leoš jen potvrdil a svým sympatickým počinem během soutěže si naklonil všechny přítomné. Nejprve si totiž s dětmi udělal selfie a fotku odeslal na svoji sociální síť. Tu v zápětí okomentoval jeden z rodičů, který byl v sále přítomný. A Leoš se nebál okamžitě zareagovat. „Přišel mi Tweet od Ondřeje Dvořáka. Napsal: 'Moje MiniMe, neboli moje malé já, je na finále Talentu mateřských školek, ale nejvíc se zajímá o to, jestli si s nima dá Leoš high five.' Je to pravda? Která je vaše?“ A Leoš si pozval holčičku, která okamžitě přizvala kamarádky, k sobě na pódium. Následoval 'placák' s každou z nich. Mareš to později na svém Instagramu okomentoval hashtagy, jako #streda, #JáSnyPlním nebo #CastingČeskáMiss2030.

Když si tedy Mareš získal přízeň publika, nebál se v průběhu této soutěže také rýpnout do své konkurence. „Proč si pozvali Leoše Mareše? Je potřeba šetřit a na pořádnýho moderátora prostě nebylo! Až bude víc peněz, bude to moderovat třeba Bouček.“

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

14. 5. 2015 12:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.