Daniel Hůlka si zahraje v muzikálu Sibyla roli krále Šalamouna. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Ten se má: Mlsný kocour Hůlka má doma přítelkyni, v divadle hned celý harém kočiček

Má to někdo kliku. Nestačí mu jedna milenka, ale musí si pořídit hned celý harém. Zpěvák Daniel Hůlka (47) není žádný troškař, tak proč by se měl omezovat, když na to má.

„Je sice pravda, že těch žen bude kolem mě mnoho, ale stane se tak jen v nově chystaném muzikálu Mira Procházky Sibyla, královna ze Sáby, který bude režírovat Radek Balaš a jehož premiéra je naplánována na 17. března příštího roku v Hybernii. A role krále Šalamouna, kterou budu alternovat s Radimem Schwabem, harém vyžaduje. Scénář a historie mi ukládají i to, že se šíleně zamiluji do královny ze Sáby,“ uvedl Dan na tiskové konferenci.

V roli Sibyly se představí Eva Burešová (22) a Eliška Ochmanová (26). „Na Evu Burešovou a spolupráci s ní se moc těším, stejně jako na celou partičku, která se bude kolem muzikálu točit. S Evkou jsem měl mechtle i v Draculovi, teď v nich budeme pokračovat. Snad to nenaruší naše vztahy soukromé a osobní,“ doplnil Hůlka a s chutí věnoval pusu své pěvecké kolegyni.

Muzikál má už kompletní obsazení, pomalu se podle návrhů Josefa Jelínka začínají šít i kostýmy. A kdo další se v Sibyle objeví? Chůvu budou alternovat Ilona Csáková a Hana Křížková, písaře Zbyněk Fric a Peter Strenáčik, velekněze Martin Pošta a Jiří Zonyga, chybět nebude ani Michaela Nosková a další známí umělci.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

5. 11. 2015 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.