Muzikant Michal Dvořák byl na večírku ve svém živlu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Ten se nezdá: Michal Dvořák z Lucie se rozpovídal o sexu na tanečním parketu!

Muzikant Michal Dvořák (49) se objevil na oslavě sedmých narozenin jednoho pražského klubu, která probíhala v brazilském stylu. Při sledování polonahých tanečnic hudebník prozradil, že se už v minulosti účastnil podobných večírků.

„V Brazílii jsem natáčel, když jsem dělal cestu kolem světa. Brazílie mě, co se týče hudby, absolutně uchvátila. Není na světě země, kde by živočišnost, hudba a lidská radost byla tak zhmotněná v tanci a v hudbě. Brazílii miluju,“ říká Dvořák, jehož manželka Lucie Dvořáková (37) alias DJ Lucca se aktuálně potí na tanečním parketu a trénuje na soutěž StarDance.

„Brazilky jsou v ženských tvarech úžasně dynamické. Do osmnácti vypadají jako gazely a ty velké tvary dostávají až později. V tomhle ohledu jsou opravdu zajímavé,“ rozplýval se Michal.

My jsme tam točili na velmi zajímavých lokalitách, třeba nás pozvali na zakázanou drogovou diskotéku. Tam tanec volně přecházel v sex a zpátky do tance. Když jsem se tam pohyboval s kamerou a mikrofonem, bylo mi hodně ouzko. Naštěstí nás tam hlídali místní mafiáni,“ zavzpomínal člen kapely Lucie.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 9. 2015 15:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.