Herec a zpěvák Petr Rajchert má rád cestování. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Ten se nezdá: Rajchert vyměnil jednu zrzku za druhou a ani jedna není jeho žena!

Skoro rok strávil herec a hudebník Petr Rajchert (47) na cestách po Rakousku. Připravoval pro Českou televizi další cyklus cestopisného pořadu Bedekr věnovaný právě této zemi.

Rajchert hrál před patnácti lety hrál v kapele Chinaski, proslavila ho tatké role v seriálu Život na zámku, potom se ale nějak vytratil.

„Jak jsem stárnul, tak mě nebavilo být ten šáša. Nejdřív jsem opustil divadlo, pak Chinaski a nakonec s pár výjimkami i natáčení. Dělal jsem hudebního dramaturga na Primě a chvíli v rádiu. Byl jsem šťastnej, že už nejsem před kamerou. Jenže teď mě život směruje zase zpátky,“ krčí rameny Rajchert.

Oproti minulé sérii si musel Petr zvyknout na novou spolumoderátorku. Po zrzce Sandře Pogodové, se kterou prý měl mít spory, je pro něj Michaela Maurerová (35) příjemnou změnou.

„Tam nejde o to, že bychom si padali kolem krku a chodili spolu na pivo. Tam jde o profesionalitu. Nemáte čas, stojíte na nohou i čtrnáct hodin denně. Když dostanete půl hodiny na oběd, jste šťastní. Neustále se učíte texty a zapomínáte je,“ říká Petr a dodává, že Míša je skvělou parťačkou. 

Bedekr o Rakousku půjde brzo na obrazovku. Manželka Petra Rajcherta, herečka Barbora Srncová (46), se bude koukat povinně. Ať ví, co ji čeká. Příští rok, na oslavu desátého výročí svatby, ji totiž Petr plánuje vzít, překvapivě, do Rakouska!

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 8. 2015 15:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.