Zpěvák, herec, rapper a moderátor Raego hodlá zapracovat na své postavě. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Ten se toho nebojí: Rapper Raego prozradil svůj velký sen! Uvidíme jeho odhalené tělo?

Rapper a hvězda YouTube Raego (27) v minulosti vážil 130 kilogramů, se svou postavou ale stále není spokojený. Když se na křtu kalendáře finalistů Muže roku setkal s vítězem Jakubem Krausem (26), předsevzal si, že do 15. ledna hodlá mít podobně vypracované tělo.

„Mám jeden velký sen. Kdysi dávno jsem byl hroznej tlusťoch, s tím jsem si už nějak poradil. Teď mám ale za cíl nechat se nafotit nahoře bez. Zatím žádná taková fotka není, opravdu jsem se tak nikdy nefotil,“ vypráví Raego, vlastním jménem Ladislav Pham.

„Čekám na to, až budu mít vyrýsováno. Chtěl bych to už jen proto, abych světu dokázal, že takové fotky může mít každý stotřicetikilový kluk,“ míní Raego a s fitness trenérem Jakubem Krausem, který akci s Evou Decastelo (37) moderoval, si na to hned plácnul.

Nebyla by to však Eva, aby mezi polosvlečenými mladými muži nevyvolala nějaké pozdvižení, vzala si totiž na sebe kostým burlesky s těsným korzetem, z něhož se jí vnady draly ven.

„Říkala jsem si, že když už moderuju přehlídku spodního prádla, kde budu na mole určitě nejstarší, tak ať mám největší prsa a nejužší pas,“ vysvětlila Decastelo s tím, že každá žena by měla mít minimálně jeden korzet ve skříni.

„Dokud ta prsa nejsou u kolen, tak je budu klidně ukazovat. Jsem jedna z mála v českém showbyznysu, kdo nemá silikony,“ tvrdí moderátorka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

26. 10. 2015 11:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.