Zapálený reportér Jan Tuna v akci! A bez šatů :-) (Zdroj: Facebook ) 6x FOTO

Ten se toho vážně nebojí: Poznáte známého reportéra v rouše Adamově?

Novinář Jan Tuna (42), známý z pořadu A dost! o podvodech na spotřebitele na Stream.cz, nedávno zhubl 10 kilo a dosáhl hmotnosti, již měl naposledy na vysoké škole. Dnes tak patří k mužům, kteří se rozhodně za své tělo stydět nemusí.

„Je to dáno jak pravidelným běháním, týdně dám 30 až 50 kilometrů, tak náročnými tréninky. Taky jsem místo autem začal jezdit do práce na kole a v květnu odjel se synem na třítýdenní cestu po Asii, kde jsme jedli hlavně ryby a ovoce,“ prozradil reportér Super.cz.

Otec čtyř dětí nyní na sociální síti publikoval snímky z natáčení nového dílu pořadu, na nichž je ve vodě, v Hostivařské přehradě, čemuž se v tomto parnu nelze vůbec divit, ovšem zcela nahý. Že by snad chtěl Jan přilákat další divačky?

"Naše práce je někdy velmi těžká... Natáčíme a dřeme jako koně. Měnil by snad s námi někdo? Uvidíte už na konci týdne. Mějte taky hezkej den! Honza, Janek a Markéta," připsal Tuna k fotkám na Facebooku.

Zdalipak Honza klobouk zakrývající intimní partie nakonec odložil, na to si budeme muset počkat až do neděle. Ale naděje tu je, točilo se totiž na nuda pláži ;-)

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 8. 2015 20:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.