Fotograf Jan Saudek je znám svou slabostí pro něžné pohlaví. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Ten si vážně nedá pokoj: Mlsný fotograf Saudek balil ženský na nuda pláži!

S manželkou Pavlínou (34) a osmiměsíční dcerou Josefínou dorazil fotograf Jan Saudek (80) na křest knihy moderátora Luboše Xavera Veselého Moje Las Vegas. Jako vždy mu nechyběla dobrá nálada a úsměv na tváři.

„Můj dobrý rozmar začíná každé ráno. Když se totiž probudím, je to neklamná známka toho, že stále ještě žiju, což je, přiznejme si, po ránu vždycky dobrá zpráva. Navíc je parádní, že se křest koná v Mánesu, kam jsem já kdysi ještě před sametovou revolucí chodil na obědy, protože to tady bývalo levnější než jinde. To byla v té strašlivé době snad jediná dobrá věc,“ říká Saudek, o němž je známo, že si rád zaplave v řece a je jedno, je-li červenec nebo leden.

„To je pravda. Teď jsem trochu své zvyklosti porušil a byl si zaplavat zhruba před týdnem. To jsem balil dvě dámy na nuda pláži pod mostem Inteligence. Já jsem se svlíknul, ony se nějak upejpaly, tak jsem vlezl do vody, a když nebylo nic, alespoň to plavání mě uspokojilo,“ dodal fotograf s tím, že brzy po ránu už necvičí, ale pro zdraví toho prý dělá dost.

„Teď mi třeba přítel z Polska přivezl asi pět kilo uzenin, tak je pozvolna likviduji, k nim si dám silnou kávu se smetanou a medem, pak druhou a někdy i třetí, takže lékaři a výživoví poradci ze mě musejí mít radost,“ doplnil Jan Saudek.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

1. 10. 2015 10:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.