You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 15x FOTO VIDEO

Tenhle film musíte vidět! Hradílek hrdina. Budař slizoun. Kerekes nahá. Nový film Tenkrát v ráji

"Láska ve stínu hákového kříže”, to vystihuje nový český film o lásce nejen k horolezectví. Příběh o věrnosti a nevěře, která nemusí být spojena jen s láskou mezi milenci, je natočený na motivy skutečné události. Snímek by měl inspirovat a učit současnou mladou generaci k tomu, aby se člověk nikdy nevzdával, i když padne na kolena.  

"Uvedeme do kin film s tématikou, která tady nikdy nebyla a přál bych si, aby se líbil lidem, kteří mají smysl pro svobodu a touží po nezávislosti. Příběh vypráví o křivolakých cestách života, o vysněných cílech a taky o tom, že se za jejich dosažení mnohdy draze platí.", řekl producent a zároveň scénárista Josef Urban. 

V hlavní roli uvidíte Vavřince Hradilka a Vicu Kerekes. Ve snímku dále hrají Petr Šmíd, Jürgen Heinrich, Miroslav Etzner, Jan Budař, Pavel Rímský, Ondřej Havelka, Simona Stašová a další…

Podívejte se na oficiální trailer k filmu Tenkrát v ráji, který bude k vidění v českých kinech od 27. října 2016. Slavnostní premiéra se uskuteční v Kině Lucerna 26. října 2016.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 9. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.