Jonáš složil písničku tátovi na jeho nové album. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Tento sympaťák dělá radost svému slavnému otci. O koho se jedná?

Zpěvák Janek Ledecký (53) se při svém koncertě v Divadle Hybernia netajil tím, že lví podíl na jeho novém albu má syn Jonáš (22). Ten pro otce složil píseň, kterou si pánové samozřejmě na pódiu zahráli.

„Jsem rád, že si Jonáš udělal čas na tyhle dva večery, je hodně vytížený. Pracuje na tom velkém komiksu o Karlu IV., který už brzo vyjde. Je to nádherná práce, ale kluci ve třech kreslí i dvanáct hodin denně. Bude to pecka,“ těší se Ledecký. Úspěšná je také jeho dcera Ester (20), česká lyžařka a snowboardistka. Také ona otci nedávno přinesla zlato!

„Ester před pár dny vyhrála paralelní obří slalom Světového poháru, v sobotu ji čeká další. Budu jí držet pěsti odněkud ze severní Moravy.“ Bylo nám jasné, že když dcera závodí, syn dny a noci ilustruje a sám Janek koncertuje, není možné sejít se jako rodina u vánočního stolu.

„Ale ano, sejdeme se! Právě čtyřiadvacátého je jediný den, kdy se všichni sejdeme. Pětadvacátého se připojím k týmu a jedu se podívat, jak Ester pojede svůj první světový pohár na lyžích v Rakousku,“ překvapil Janek. V Rakousku ho tak čeká zasloužená zimní dovolená. 

„Sám jsem se v říjnu docela dobře rozlyžoval, když jsem byl s Ester dva týdny v Coloradu. Teď si to v tom Rakousku hodlám užívat, beru si s sebou snowboard,“ těší se zpěvák na dny vánočního volna.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 12. 2015 08:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.