Tereza Černochová (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Tereza Černochová si střihne ještě dva sólové koncerty a pak už bude patřit jen skupině Monkey Business

Po delší odmlce se ozve Tereza Černochová se svým nezaměnitelným hlasem a repertoárem ze dvou sólových desek Small Monstrosities a Škrábnutí. V úterý 7. března na jevišti pražské La Fabriky a ve středu 8. března v brněnském Metro Music Baru se objeví s muzikanty, kteří s ní již několikrát spolupracovali a stali se i jejími přáteli: Victoria Priester (klávesy), Zbyněk Raušer (bicí), Matěj Belko (baskytara). Koncerty budou mimořádné i proto, že je Tereza Černochová od ledna 2017 zpěvačkou kapely Monkey Business.

„Stát se součástí Monkey Business je splněným snem! Velmi si toho vážím, a tak je i logické, že své sólové aktivity budu nyní utlumovat a chci se o to více věnovat kapele. Tyto dva koncerty budou pro přátele, věrné i nové. Jde vlastně o symbolické poděkování fanouškům za podporu v sólové kariéře,“ glosuje s úsměvem Tereza Černochová. 

Tereza Černochová byla členkou populární dívčí skupinu Black Milk (2001– 2005), která získala Českého slavíka v kategorii Objev roku a Platinovou desku Universalu za album Sedmkrát. V roce 2007 vydala s producentem Romanem Holým debutové sólové album Small Monstrosities. Roku 2010 absolvovala magisterský obor reprodukční biotechnologie na Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské univerzity. Stala se také vyhledávanou zpěvačkou různých popových a crossoverových projektů, v poslední době např.: MHF Kutná Hora, Sinatrology, nebo scénické nastudování Mše Leonarda Bernsteina. V roce 2015 vydala u Supraphonu druhé sólové album Škrábnutí. Od ledna 2017 je Tereza Černochová zpěvačkou kapely Monkey Business.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

9. 2. 2017 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.