Jiří Dvořák, Tereza Kostková, Bronislav Kotiš (Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

Tereza Kostková: Není nad manželství s hejkalem!

Herečka Tereza Kostková si nemůže vynachválit svůj nový vztah. Ne ovšem reálný, ale ten, který prožívá na filmovém plátně v novém rodinném filmu Zdeňka Trošky Strašidla, který měl premiéru. 

„Je to tak. S manželem nám to docela klape a musím případným následovnicím doporučit, že není nad manželství s hejkalem. Toho ve filmu představuje Bronislav Kotiš. Jsme skutečně parádní páreček strašidel. Já čarodějnice, on hejkal, prostě netradiční, ale úspěšné spojení,“ s úsměvem vysvětlila Tereza, která vzala na premiéru i syna Toníka. Ani hejkal Kotiš si na manželku nestěžoval.

„Je dobrá. Pořád se proměňuje v někoho jiného, takže vlastně mám díky jejím kouzlům partnerek několik. Prostě asi tak tři v jedné. Který chlap se tím může pochlubit,“ doplnil svou filmovou manželku Kotiš.

Netradiční roli si v komedii zahrála Jana Bernášková. Představuje tanečnici Janu a některé její kreace jsou přinejmenším zajímavé. Takže perspektivní účastnice StarDance?

„Neděste mě, jen to ne. Nejsem tanečně nadaná. Sice hraji tanečnici, ovšem na StarDance by můj um určitě nestačil. Zaplať bůh ta nabídka nepřišla a pevně věřím, že ani v budoucnu nepřijde. Jinak Strašidla jsou podle mě velice příjemnou komedií, bavilo mě i natáčení a věřím, že se budou líbit,“ uvedla Jana Bernášková.

„Je to odpočinkový film, žádný děs a běs a i já doufám v jeho úspěch. Je v něm množství triků, samozřejmě hodně výborných herců, takže jsem zvědav na ohlas,“ nechal se slyšet scénárista a režisér Zdeněk Troška.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 8. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.