Marek Eben, Petr Dvořák, Tereza Kostková (Zdroj: Herminapress.cz ) 21x FOTO

Tereza Kostková odbourala Kavčí hory. Tanec ve StarDance přirovnala k prvnímu milování

V sobotu 8. října odvysílá ČT první z deseti večerů osmého ročníku velepopulární taneční soutěže StarDance. Jako už tradičně budou moderátory Marek Eben a Tereza Kostková, kteří jsou pořadu věrni už od prvního dílu v roce 2006.

„Stejně jako loni i letos se do tanečního reje aktivně zapojím a spolu s Janem Onderem si střihneme tentokrát Paso Doble. Ten tanec je hodně těžký a opravdu se na něm nadřu. A jaké mám z toho pocity? No těším, těším, bojím bojím. Bude to skoro jako první milování,“ se smíchem vysvětlovala Tereza na tiskové konferenci ke zmíněnému pořadu za hurónského smíchu přítomných.

„Je to radostná a příjemná práce. Do reality show bych nikdy nešel a nenechal se zavřít na měsíce do nějakého baráku. A u Stardance jsem se nechal zavřít už na deset let. Tohle je ale noblesní a krásný pořad, což netvrdím jen já, ale hlavně diváci, takže si ho pokaždé užívám,“ nechal se slyšet Marek Eben.

Na parketu se opět představí deset tanečních párů a kromě profíků se zapojí tři herečky, dva herci, zpěvačka, kuchař, lyžař, bývalý fotbalový reprezentant a mistryně světa v aerobicu.

„Musím konstatovat, po pěti trénincích, že tanec je mnohem náročnější, než fotbal. Rád do StarDance jdu, ale soustředím se hlavně na přežití,“ okomentoval svou účast Ladislav Vízek. Přesto prý bude se svou partnerkou Evou Krejčířovou makat na plný plyn. Ostatně totéž slibují i další známé osobnosti, které vymění dočasně své“profese“ za téměř baletní.

O prvenství v soutěži se střetnou Miluška Bittnerová, Anna K., Kristýna Leichtová, Ondřej Bank, Zdeněk Piškula, Jana Plodková, Emanuele Ridi, Olga Šípková, Ladislav Vízek a Roman Zach se svými tanečními partnerkami. V tradičním složení se představí porota, kterou tvoří Zdeněk Chlopčík, Jan Révai, Tatiana Drexler a Radek Balaš, soutěžící bude doprovázet, rovněž tradičně, Moondance Orchestra Martina Kumžáka. Vedle oblíbených tematických večerů se nově objeví třeba díl věnovaný současnému tanci nebo benefiční vydání StarDance pro Centrum Paraple.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

9. 9. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.