Modelka Tereza Maxová se stala čestnou předsedkyní poroty soutěže Elite Model Look 2015. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Tereza Maxová doma vládne pevnou rukou: Synovi modeling nekompromisně zatrhla!

Čestnou předsedkyní poroty 24. ročníku prestižní modelingové soutěže Elite Model Look pro Českou a Slovenskou republiku se stala modelka Tereza Maxová (44).

Její syn Tobias (9. září mu bude 15 let) je stejně starý jako finalisté této soutěže, Maxová by mu ale modeling úplně neschvalovala. „Ptali se mě tady už, jestli by nešel příští rok na Elite, ale já jsem říkala, že kdepak! Musí dodělat školu,“ říká razantně modelka.

Po loňském úspěchu Báry Podzimkové (16) na světovém finále v Číně byla ve Španělském sále Pražského hradu vybrána nová čtveřice finalistů, kteří budou aspirovat na tituly světových topmodelů.

Za naši republiku v této modelingové soutěži uspěli patnáctiletá gymnazistka Aneta Měšťanová a stejně starý Kristian Černík, student pražské konzervatoře. Pyšná na ně byla i modelka Pavlína Němcová (42), která je ambasadorkou této soutěže krásy a byla i porotkyní letošního finále.

Až z Los Angeles přiletěla na finále slovenská topmodelka Michaela Kociánová (26), která se zúčastňovala už castingů a vybírala slovenské finalisty. Na příčku nejvyšší za Slovensko nakonec dosáhli Lea Novosedliaková a Dominik Oravec, oba studenti gymnázia.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 9. 2015 11:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.