Syn Františka Janečka Filip Janeček a Tereza Vágnerová žijí ve společné domácnosti již šest let. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Tereza Vágnerová se vaření nebojí. Doma má kuchyň pod palcem

Zpěvačka a také mimochodem dcera skladatele a muzikanta Karla Vágnera Tereza (23) žije již šest let ve společné domácnosti se svým přítelem Filipem Janečkem (36). O svatbě sice nehovoří, ale jak praví klasik, nikdy neříkej nikdy, ovšem v současnosti budoucnost příliš neřeší. Otázka sňatku není tou nejpodstatnější.

 „Tohle není na pořadu dne. Je nám spolu fajn, takže jsem spokojená,“ nechala se slyšet Tereza, která kromě toho, že je milé a pohledné děvče, umí prý skvěle i vařit. Neboť, slovy klasika, láska prochází žaludkem, a i proto, jak s úsměvem říká, má už řadu let jednoho jediného přítele. A měnit ho nemíní. „Jsem spíše klasik, takže zvládám a preferuji hlavně česká tradiční jídla. A pobíhat po kuchyni a vařit mě hodně baví a beru to i jako příjemný relax,“ doplnila Vágnerová a přítel souhlasně pokyvoval hlavou.

„Je to fakt. Jídlo od ní je jedna báseň, proto já se k plotně nehrnu. Když tohle umění skvěle zvládá Terezka, není tam pro mě místo,“ prozradil Filip. Stále ještě zamilovaný páreček jsme zastihli v prodejně , kde si vybírali něco do domácnosti a Tereza se zde navíc představila i jako kreativní zdobička pečiva. 

 Ovšem nebyla jediná. Dobře si vedla při zkrášlování cupcakes i její kamarádka a kolegyně, zpěvačka Monika Sommerová, která si kromě práce vyzkoušela i kvalitu a pohodlí jedné z nabízených postelí, notnou dávku umu předvedla i další pěnice Petruška Hapková, stranou dění nezůstal ani herec, zpěvák a muzikant Milan Peroutka ml., syn zesnulého bubeníka Olympiku nebo další pěvec Jan Smigmator. Prostě zdobilo se do aleluja a pak všichni s chutí své výtvory ochutnali. A podle toho, že nic nezbylo, se zřejmě cupcakes povedly.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 1. 2016 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.