(Zdroj: Česká Miss ) 13x FOTO

Titul Česká Miss 2017 získala Michaela Habáňová. Na sociálních sítích to zpustilo lavinu kritiky. Schytali to i pořadatelé

Českou Miss 2017 se stala jednadvacetiletá Michaela Habáňová ze Zlína. Podle pořadatelů o vítězce rozhodla jak veřejnost, tak odborná a finálová porota v sobotu večer v brněnské DRFG Areně. Na trůnu tak střídá loňskou vítězku, Českou Miss 2016, Andreu Bezděkovou. Na druhém místě skončila devatenáctiletá Iva Uchytilová z Hlinska v Čechách, třetí čtyřiadvacetiletá Tereza Vlčková ze Zlína. Tolik k výsledkům.

Na internetu a v nejmenované regionální televizi sledovalo přímý přenos  řádově několik desítek tisíc diváků, ale i tento zanedbatelný počet stačil na to, aby se na sociálních sítích rozhořel spor nejen o kráse finalistek, ale hlavně o kráse samotné vítězky. 

 Stranou kritiky nezůstal ani samotný přenos a to nejen v rovině scénáře, ale i v rovině technické. Mnohá kritika šla na hlavu prezidentky soutěže Evy Čerešňákové a moderátorů. Hlas lidu, hlas boží. Jak říká přísloví. Pro názornost několik příspěvků s facebookových stránek Česke Miss: 

Náhodou super - záběry na zívající znuděné dítě, diváky čumící do mobilu, poloprázdné ochozy, pan režisér má talent. Moderátor taky špica - chodil pozpátku jak jojo, protože si s tím rejža neuměl poradit, mlel nesmysly, byl rádoby napínavý, já jsem se ´bavil´.... Ale naposledy....Holky hezké, ale lituji je, že se účastnily této amatérské šaškárny... RT - nestydíte se??? Buď něco umím, nebo se na to radši vys.ru... Bez pardonu...

Letošní miss rozhodně není misstyhle holky nejsou ošklivé to opravdu ne, ale nemůžete je porovnávat s minulýma "misskama". Soutěž dost upadla, jestli to tak půjde dál, nenazývala bych to národní soutěží.

sledovala jsem přenos, který byl velmi amatérský, pěvecká vystoupení slabá, hvězdný host ani jeden a dívky byly na podiu jen čtyřikrát za celý večer, volná disciplína, rozhovory s porotou, neproběhly...nevím co si myslet, záběry do zákulisí nenahradí živou show, velmi smutné kam až soutěž spadla..

Díky bohu, že tento ročník frašky konečně skončil.. Těch všelijakých pochybností, podivností a všeho možného kolem toho bylo víc než dost! .. a doufám, že to byl ročník poslední.. Protože to už nemá s MISS vůbec nic společného! Bohužel.

Nemůžu uvěřit vlastním očím, kdo to vyhrál. Kostnatá mladší sestra Brežněva? Tuhle soutěž už by opravdu neměli pořádat, dnes už opravdu může být miss každý. Neuvěřitelný

 Čím to že Miss earth mi už druhým rokem přijde krásnější jak celá Miss...... vloni Kristýnka a letos Iva ...

Naprostá katastrofa,nejenom že dívky nebyly nikde na soustředění,tím myslim napr. Kapverdy jako to bylo v minulich ročnících. Ani nevím co vítězky získali,zadne předání cen nic. Nechapu podle ceho porota hodnotila kdyz jsem nevidela zadne rozhovory s holkama,kdyz tedy nepočítám ty ubohé "rozhovory" v zákulisí. Zadne poradne medailonky,nic o nich proste neřekli! A ten nejvetsi vrchol ze miss world ukončila spolupráci s českou miss. Takze prvni a posledni miss world je Táňa Kuchařová!

 Finalistka je krásná moc sem ji ho přála , ale druhé a třetí místo byli tam mnohem hezčí holky . Je to jen můj vlastní názor . Holky jsem dost sledovala na fb a instagramu . Vítězka si to opravdu zaslouží , ale co vyhrála to vůbec netuším . To vysílání bylo hodně slabé ..

Tesila jsem se, ale katastrofa, to vysilani je sileny, moderatori taktez, propojeni se zakulisim otrava... hoste v sale znudeny, nejhorsi rocnik, usetreno zrejme na vsem, zmeny jsou, ale k horsimu

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

23. 9. 2017 23:45 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.