Zpěvák Sam Smith napsal a nazpíval píseň ke 24. bondovce. (Zdroj: Twitter ) 4x FOTO

Titulní píseň k nové bondovce Spectre složil a nazpíval vítěz Grammy Sam Smith

Píseň k nové bondovce Spectre nazpíval Sam Smith (23). Song se jmenuje se Writing's on the Wall a vyjde 25. září. Anglický zpěvák a skladatel jej prý po přečtení scénáře napsal za dvacet minut. 

"Je to pro mě čest a jeden z vrcholů mé kariéry," uvedla na Twitteru hvězda letošních hudebních cen Grammy, kdy se mladý umělec stal objevem roku, natočil píseň i nahrávku roku a navíc získal cenu za nejlepší popové album.

Kulisami natáčení čtyřiadvacáté bondovky v režii Sama Mendese (50) byly Řím, Mexiko, rakouské Alpy či Maroko. Po boku hlavního protagonisty Daniela Craiga (47) se v ní objeví například německo-rakouský herec Christoph Waltz, Ir Andrew Scott nebo americký zápasník Dave Bautista.

Novými Bond girls jsou Francouzka Léa Seydoux (30) a Italka Monica Bellucci, která je ve svých 50 letech nejstarší herečkou, jež si Bondovu dívku zahrála. Malou roli prý získala i barbadoská zpěvačka Rihanna.

James Bond se v Římě setká s krásnou vdovou po známém zločinci. Agent 007 zjišťuje více o zločinecké organizaci s názvem Spectre a v Londýně se mezitím nový šéf Centra pro národní bezpečnost snaží zpochybnit činnost MI6 pod vedením M.

Premiéra filmu Spectre se plánuje v Londýně na 26. října, v českých kinech se snímek objeví 5. listopadu. Na trailer se můžete podívat zde, nejnovější televizní spot je k vidění tady.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 9. 2015 17:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.