Ondřej Sokol se stal kmotrem jedinečného zpracování tří mafiánských thrillerů. (Zdroj: Ondřej Sokol ) 3x FOTO

To budete koukat: Kmotr Ondřej Sokol odhalil svoji zločineckou minulost!

Herec a režisér Ondřej Sokol (44) opět překvapil. Na křtu speciálního vydání knihy Kmotr Maria Puza totiž odhalil svoji zločineckou minulost.

„Organizovanému zločinu jsem se ale věnoval jen chvíli. V Šumperku jsem byl hlavou dvoučlenné zločinecké organizace, což bylo nepříjemné v tom, že jsme byli neustále v patové situaci při hlasování. Bylo to na základní škole a naši činnost jsme ukončili po první akci, kdy jsme se rozhodli ukrást bonbony v obchodě pro ruské vojáky. Každé části naší organizace totiž chutnaly jiné a navíc jsme oba hodinu jen odpoutávali pozornost,“ svěřil se s vážnou tváří známý vtipálek.

Luxusní vydání tří románů Maria Puza, které Sokol křtil, obsahuje 50 originálních ilustrací inspirovaných kultovním filmem Kmotr. Publikace Kmotr: Příběhy rodiny dona Corleona je vložena do pouzdra ve tvaru krabice na whisky, jsou v ní také tři průstřely ráže 9 mm a nechybí ani mosazný náboj.

„Knížka je to hodně velká a těžká, takže se s ní dá případně i někdo zabít. A když už je třikrát prostřelená skrz naskrz, tak bych jí přál, aby se jí to už nestalo,“ dodal herec, který ji do světa poslal velmi originálně. Místo polití alkoholem na ni jako kmotr zaklepal bačkorami.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 11. 2015 18:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.