(Zdroj: Archiv Divadlo Broadway ) 3x FOTO

To budete koukat! Moderátor Michal Kavalčík nám prásknul svůj trapas, který byste rozhodně nechtěli zažít

Herec a moderátor Michal Kavalčík (42) randí již nějaký ten pátek se svou přítelkyní manažerkou Zuzanou. Letos v červenci očekávají narození prvního společného potomka. Jak nám Michal prozradil, se svou přítelkyní stráví také letošní svátek Valentýna.

„Letos budeme poprvé u slavnostní večeře tři a moc se na to těšíme. Budeme si to spolu s mou Zuzankou krásně užívat,“ popsal letošní plány oslavy Michal.

Oblíbeného moderátora Divošek na Primě jsme se také zeptali, co nejzajímavějšího od své přítelkyně z lásky dostal.

„Bylo toho hodně, ale vyzdvihl bych to, že mě přítelkyně dlouhodobě a dobrovolně učila jezdit na koních a věnovala mi veškerý volný čas, abych se to naučil. A je to krásný dárek. A já si ho fakt vážím. Protože společná vyjížďka na koních je prostě žůžo a krása,“ prásknul nám Michal, který v současné době účinkuje v muzikálech Mýdlový princ a Muž se železnou maskou v pražském Divadle Broadway.

V závěru našeho rozhovoru nám Michal prozradil, jaký prožil milostný trapas.

„Ještě v mladých letech jsem šel jednou kupovat kondomy do drogerie. Když jsem přišel na řadu u pokladny, tak u mé krabičky byl poškozen čárový kód. A tak se paní pokladní zvedla a přes tři pokladny zakřičela přes celou prodejnu na kolegyni, „Marcelko – prosím tě ty kondomy XXL jsou teď za kolik…? No a všichni se v těch frontách samozřejmě na mě podívali. No strašný trapas,“ prásknul nám Michal Kavalčík.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 2. 2018 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.