Finalistky Souboje nevest a patronky Eliška Bučková, Tereza Mátlová (Zdroj: Herminapress.cz/ Ingrid Slobodová pro Souboj nevěst ) 14x FOTO

To by patronky Souboje nevěst Bučková a Mátlová koukaly! Finalistky ladí formu u piva

Finalistky soutěže Souboj nevěst využily poslední dny své svobody a vyrazily na společné soustředění do plzeňského pivovaru, kam vzaly i své nastávající muže. Po celý víkend byl pro soutěžící připravený zábavný program, do kterého se zapojily nejen jednotlivě, ale i společně se svojí drahou polovičkou.  

Aneta Christovová je jedna z porotkyň, která si nenechala ujít příležitost se s nevěstami lépe poznat a vyrazila s nimi na výlet do Plzně. Moderátorka nevyrazila sama, ale i ona měla s sebou svého exotického partnera Prince.

V pivovaru bylo celý víkend o zábavu postaráno. Test spolupráce byla jedna z disciplín, která páry pořádně prověřila, zda je vztah opravdu pevný. O lehké dohady mezi snoubenci nebylo nouze. Jak si hýčkat své miláčky se holky učily pod vedením mistra výčepního, který jim dal podrobné školení o čepování piva. Pokud tuto zkušenost holky v manželství využijí, mají jistotu spokojeného manžela a titul ֦superžena" jim bude náležitě patřit.

Budoucí nevěsty si ale musí připravit ostré lokty na finálový večer, kde půjde o hodně. Svatební šaty od návrhářky Anny Svobodové, květinová výzdoba, šperky a svatební cesta, to je jen střípek z toho, co budoucí vítězka získá. Která nevěsta se stane princeznou tisíce a jedné noci? 

Galavečer Souboj nevěst, během kterého bude vybrána vítězka, proběhne již 7. dubna v divadle Hybernia.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

28. 3. 2017 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.