Markéta Konvičková (Zdroj: Archiv Markéta Konvičková ) 8x FOTO

To bychom chtěli číst! Markéta Konvičková dostává intimní básně, po kterých se červená

Zpěvačka Markéta Konvičková má kliku, její přítel jí píše básně, protože Markéta má ráda poezii! Není proto divu, že se vydala v Ostravě na festival Colours of Ostrava, kde se kromě hudby také básnilo. Za básničku si každý kreativec mohl vychutnat dobrou kávu, což zlákalo i Markétu a jednu báseň na místě napsala.

„Pár básniček jsem už napsala. Šlo z většiny případů o zamilované básně nebo o pokus napsat si text na píseň. Ráda taky tvořím narozeninová přání. Nejhezčí báseň jsem asi dostala od svého současného partnera. Nebyla sice úplně dokonalá, ale v tom bylo její kouzlo a originalita. Když jsem to dočetla, červenala jsem, no, až tam…," řekla Markéta, která se svým přítelem stále žije na Moravě, kde také úspěšně studuje. 

"Právě jsem odstátnicovala na Vysoké škole báňské a jsem oficiálně bakalář. Konečně tak budu mít o prázdninách klid udělat svůj nový song, který by měl vyjít v září i s klipem. V srpnu mě také čeká natáčení jednoho filmu, ve kterém jak zpívám, tak i hraju malou roličku. Je to výzva a moc se na to těším. Samozřejmě neošidím ani své fanoušky a čeká mě spousta koncertů," nastínila dílčí plány bývalá finalistka SuperStar.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 7. 2016 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.