Míša přišla za módní návrhářem pouhé hodiny před koncertem. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

To byl ale fofr: Nosková sháněla šaty těsně před koncertem a stihla se i přebarvit!

Michaela Nosková (32) věděla už měsíce dopředu, že bude zpívat na turné s Alexandrovci, ale šaty si nechávala šít v noci před představením.

Zpěvačka si na koncerty se světoznámým ruským souborem sice nechala ušít dvoje šaty, ty se ale musely šít opravdu horkou jehlou. Míša totiž všechno nechala na poslední chvíli.

„Byl to docela fofr. Večer jsem přišla za Lukášem Macháčkem, že druhý den musím mít hotové dvoje šaty. Nejdříve se trošku zarazil, lehce orosil, ale pak se pustil do díla. Skoro tři hodiny jsme meditovali nad látkami, střihy a všemi ostatním nezbytnostmi, pak svolal své ovečky na noční šichtu a jak jsem se dozvěděla, po dalších pěti hodinách bylo hotovo,“ prozradila Nosková s tím, že s výběrem látky jí pomáhala i pětiletá dcera Eliška.

„Má docela vkus, tak proč ne. Já jsem si svoje názory a nápady ale raději nechala pro sebe. Vzhledem k mému vkusu, který je všeobecně známý a občas se stane terčem kritiky, jsem raději držela pusu. Do konečného výběru si Lukáš a moje Eliška prostě kecat nenechali. A udělali dobře,“ dodala s úsměvem Míša, která si také těsně před vystoupením nechala udělat nový účes a vrátila se k zrzavé barvě vlasů.

Alexandrovci vystoupí dnes v Pardubicích a následující dny v Českých Budějovicích, Praze, Hradci Králové a v Liberci.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 10. 2015 11:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.