Herec Radek Holub pokřtil CD a DVD Touha jménem Einodis. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

To byl záskok! Holub pokřtil za Krajča narozeninový dárek pro Martu Kubišovou

Herec Radek Holub (47) nahradil nemocného Richarda Krajča při křtu CD a DVD Touha jménem Einodis v Divadle Ungelt, role kmotra se zhostil v dobrém rozmaru a s úsměvem.

„Je pro mě čest být kmotrem tak parádního díla, a když jsem byl požádán, abych bouchnul na oslavu šampáňo za Richarda Krajča a polil tohle album, ani chvilku jsem neváhal,“ řekl Radek, který náležitě zkropil nejen zmíněné nosiče, ale i podlahu divadelního klubu.

DVD i CD Touha jménem Eidonis divadlo vydalo hlavně proto, že samotná představení zmíněného komorního muzikálu, v němž hrají a zpívají například Marta Kubišová, Aneta Langerová a Milan Hein, jsou vždy vyprodaná.

„Vycházíme tím vstříc divákům, kteří prostě neměli šanci se do hlediště dostat, a navíc, je to tak trochu i můj dárek Martě Kubišové k jejím narozeninám,“ vysvětlil šéf divadla Milan Hein. 

„Já a herečka? Vlastně ano. V tomhle představení nejen zpívám, takže i herečka. A vystupuji v něm s velkou chutí. Touha jménem Eidonis je plná skvělé muziky a neméně dobré je i libreto a texty Marty Skarlandtové,“ svěřila se Kubišová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 10. 2015 15:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.