Zpěvačka Kateřina Mátlová sladké miluje. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

To je nespravedlnost: Takhle se cpe Kateřina Mátlová zákusky a nepřibere ani deko!

Ačkoliv na to nevypadá, zpěvačka Kateřina Mátlová (36), která používá umělecký pseudonym Kate Matl, se sladkostem nevyhýbá. V nově otevřené kavárně se nechala obložit dorty a hned se do jednoho pustila. A ještě zvládla připravit si sama kávu.

„Ujíždím na sladkostech, ale mlsám decentně. A káva je mým oblíbeným mokem. Tu zvládám vyrobit skvěle, jinak si ovšem s kuchyní moc netykám. Když dostanu hlad, tak musím sníst něco okamžitě a ne si čmuchtit nějaké specialitky na sporáku. Mám třeba i ráda, když mi někdo něco připraví, ale teď jsem sama samotinká, takže v nouzi nejvyšší nějakou maličkost i zvládnu, ovšem raději jdu do restaurace,“ říká Katka.

Jako kuchařka by se, jak sama přiznává, neuplatnila. Náročné recepty ji spíše odrazují, takže třeba svíčkové by se její budoucí partner nedočkal?

„Tak ale pozor, zrovna svíčkovou zvládám a musím se pochlubit, že dokonale. Vyráběly jsme ji před lety společně s babičkou. Ovšem je fakt, že jsem ji dlouho nedělala. Ani žádnému z mých dosavadních partnerů, nikdo z nich to nevyžadoval, tak co bych se namáhala. Nechtěli, nedostali,“ informovala zpěvačka, která má za sebou křest nové desky a v lednu se chystá na turné.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

20. 10. 2015 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.