(Zdroj: Herminapress.cz ) 24x FOTO

To je skok! Z boxerského ringu se hvězdy muzikálu Rocky stěhovaly do zverimexu

Část legendárního příběhu o boxerovi Rockym se odehrává ve zverimexu, kde pracuje jeho životní láska Adriana. Hvězdy muzikálu Rocky! se tentokrát vydaly mimo Kongresové centrum, do opravdového petshopu, kde celé odpoledne věnovaly svoji pozornost roztomilým zvířátkům a ukázaly tak, kdo se jich bojí a kdo je naopak miluje. V Super Zoo na Černém mostě se ve středu odpoledne potkali herečtí kolegové; Peter Pecha, Jan Kříž, Hana Holišová, Dáša Zázvůrková, Míša Nosková, Zorka Hejdová a Hana Mašlíková. Ti přijeli kvůli setkání s fanoušky, kteří si přišli pro jejich podpisy a populární selfíčka.

Moderátorka Hanka Mašlíková, která na někoho může působit jako modelka z velkoměsta, tento předsudek vyvrátila. „Já jsem holka z malého města, takže jsem vyrůstala doma, kde byli slepice, králíci, psi nebo andulky. Takže mi ta láska ke zvířatům zůstala dodnes.“

Představitel Rockyho – Peter O. Pecha je stejný milovník psů, jako jeho kolegyně Hanka Mašlíková. Se svojí přítelkyní mají doma fenečku Jacka Russela.

„S mojí prací je někdy těžké věnovat dost času domácímu mazlíčkovi. A tak se mi několikrát stalo, že jsem si psa musel vzít do divadla, kde to nebývá povolené. S mojí přítelkyní Kačkou Sedláčkovou se střídáme a venčíme.“

Peter svoji roli Rockyho vzal velmi vážně a denně trénuje nejen box. Finální zápas na jevišti, kde bojuje se svým soupeřem Apollem, tak byl jednou zcela ohrožen! Peter se do něj opřel víc, než bylo třeba a málem Apollo dostal opravdové K.O.

„Bohužel jsme se k sobě dostali moc blízko a Luther (představitel Apolla) ode mě schytal ostrej hák do spánku. A tak si kromě potlesku odnesl z jeviště ještě nateklé oko. Kdyby byl Apollo mimo provoz, to by bylo špatný, jinýho nemáme,“ smál se Peter.

Hanka Holišová, která hraje Rockyho životní partnerku, se na místě přiznala, že zvířátka miluje, ale box naopak nemá ráda. „Nejsem fanouškem bojových sportů. Nemám ráda, když si lidé ubližují. Ani v rámci sportu. Ale přiznávám, že závěrečný zápas na našem muzikálu je pro mne neskutečný adrenalin a je to pro mě velký zážitek i přesto, že jsem tu scénu viděla xkrát. Nenapadlo by mě to, že to bude taková bomba.“

Producenti pracují na tom, aby do Prahy na představení přiletěl samotný Sylvester Stallone. Hanka Holišová se přiznala, že její idol to není, ale jako opravdovou hvězdu ho vnímá a tak by byla nadšená, kdyby se doopravdy přišel podívat. 

„Nemáme se za co stydět, je to muzikál na světové úrovni. Produkce to zvládla tak, jak to opravdu má být a jak se to má správně dělat. Je to krásná love story, divadlo a velká show. Jsem vážně hrdá, že hraji Adrianu.“ dodala Hanka, která je také „pejskařka“ a má doma malého boxera.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 4. 2017 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.