(Zdroj: Facebook ) 5x FOTO

To je změna! Patricie Solaříková odhodila stud a ukázala své staré a nové JÁ. Proč to udělala?

Doby, kdy byla Patricie Solaříková za boubelku jsou už nenávratně pryč! Díky zdravému životnímu stylu se jí totiž podařilo za pár let shodit pár kilo dolů a získat postavičku snů. A protože se na ni začaly denně obracet její fanynky se stejným problémem, rozhodla se je herečka motivovat způsobem, na který by si troufla málokterá žena. Na svém facebooku a instagramu totiž zveřejnila fotky PŘED a PO, které od sebe dělí jen čtyři roky. Aby svou velkou proměnu zdůraznila, nechala se zvěčnit pouze v plavkách a fotky pak umístila vedle sebe na sociální sítě s dlouhým motivačním dopisem. 

„Prosím, rozhodně to neberte, že se tady hrozně chci vychloubat svojí postavou! To fakt ne... sama bych měla ještě pár požadavků na svoje tělo (větší prsa, hubenější stehna, plošší břicho a tak) ale v plavkách je ta změna holt vidět nejlíp... ale hlavně, moc dobře si pamatuju, jak jsem se tehdy kvůli tomu trápila (i když jsem strašně tvrdila, že ne) a pokud můžu pomoct aspoň jednomu člověku, kterej se tim trápí teď, tak budu fakt ráda,“ napsala na facebook Patricie. 

Pokud byste ale od ní čekali recept na hubnutí, asi byste byli zklamaní. Herečka totiž tvrdí, že všechno je především v hlavě a hlavním cílem zdravého životního stylu by tím pádem neměla být přednostně vidina štíhlé postavy. 

„Myslim, že u mě je hlavní to, že cvičím jógu (nebo chodím do fitka, na tenis, squash, procházky) ne proto, abych byla hubená, ale protože mě to strašně baví a odpočívá mi u toho hlava, což je to důležitý. Dokud budete dělat nějaký sport jenom za účelem lepší vizáže, výsledky to, podle mě, nepřinese. To je stejný jako s dietama. Pokud se někdo rád stravuje zdravě a dietně, ptž mu to chutná a baví ho to a je to jeho životní styl, pak je to tak, jak to má být a funguje to, ale pokud někdo drží dietu, aby shodil 5kg za týden a trpí u toho, pak je to k ničemu. Zase se vracím k tomu, co už jsem několikrát opakovala. Je to o správném nastavení hlavy. Dělejte to, co vás baví a naplňuje, pak budete spokojený,“ tvrdí Solaříková. 

Sama nepodlehla žádnému dietnímu trendu a trpělivě jen vyčkávala, než se dočká pomocí této své filozofie kýženého výsledku. „Žádný jídelníček nedodržuju, jím všechno, na co mám chuť, ať už je to zrovna čokoláda, knedlíky nebo salát, ale nepřežírám se. A o tom to je, dělat věci pro sebe, pro svůj vnitřní klid a spokojenost, ne pro vnější krásu,“ dodává.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.  

 

 

13. 2. 2018 07:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.